Novinka! Podprsenka Super PRSIA Bra

Teraz môžete mať krajší dekolt ihneď, na počkanie! Umožní vám to novinka v našej ponuke Super PRSIA Bra. Podprsenka Super PRSIA Bra nie je obyčajná podprsenka. Bola vyvinutá tak, aby Váš dekolt po prilepení Super PRSIA Bra a dotiahnutí šnúrok získal objem, o ktorom ste doteraz len snívali. Váš dekolt bude pôsobiť o dve veľkosti objemnejšie. Podprsenky Super PRSIA Bra sú opätovne použiteľné a odolné voči poteniu. Lepidlo použité pre podprsenky Super PRSIA Bra je certifikované a hygienicky nezávadné pre Vašu pokožku.

Pokračovať v čítaní…

Nový obal Super PRSIA krému.

Máme pre vás novinku! Super PRSIA krém bude odteraz balený v plastovej fľaštičke s praktickým dávkovačom. A navyše, obsah balenia sa zmení z 50 ml na 60 ml, pričom predajná cena zostane nezmenená. Plastová fľaštička s dávkovačom bude vložená v kartónovej krabičke. Veríme, že toto zlepšenie uvítate a zostanete naďalej verní našim produktom.

Naj Dekolt 2017

Vyhrajte Super PRSIA na celý rok!

K letu patrí nielen slnko a voda, ale aj poodhalené ženské telo. Ak máte pocit, že tomu vášmu by sa zišla malá pomoc, je tu súťaž NAJ Dekolt 2017, ktorú sme pre vás pripravili v spolupráci s wanda.sk.

Pošlite svoju fotografiu, nazbierajte čo najviac hlasov a Získajte SUPER Prsia na celý rok + kupóny na nákup plaviek Relleciga.

Pokračovať v čítaní…

Aphrodisia V ultra rapid ku každej objednávke ZADARMO!

Pripravili sme pre vás jedinečnú, časovo obmedzenú akciu. Ku každej objednávke zo stránky www.superprsia.sk vám pribalíme produkt Aphrodisia V ultra rapid pre mužov úplne ZADARMO! Stačí keď si objednáte ľubovoľný produkt zo stránky www.superprsia.sk a my vám produkt Aphrodisia V ultra rapid ku vašej objednávke automaticky pribalíme. Tak neváhajte a objedávajte. Akcia platí iba do 31.5.2017

„PPP“ – Perfektne Pevné Prsia

Hľadáte univerzálny recept na krásne prsia? Existuje vôbec? Otázkou je, koľko času ste ochotné obetovať svojmu dekoltu.

S vekom všetko ochabuje a medzi prvými idú žiaľ prsia. Ale nezúfajte, vieme, čo s tým. Stačí im venovať pár minút z vášho času dva až trikrát do týždňa a opäť sa môžete pýšiť nádhernými prsiami so všetkými ,,P“. Stačí malá masáž, studená voda, vhodná výživa, správny krém a trochu gymnastiky. Pevný a kompaktný tvar je samozrejme závislý najmä na tom, v akom stave sa nachádzajú vaše prsné svaly. Ponúkame vám pár užitočných rád, ktoré vám pomôžu získať opäť želaný tvar.

Pokračovať v čítaní…