Nový obal Super PRSIA krému.

Máme pre vás novinku! Super PRSIA krém bude odteraz balený v plastovej fľaštičke s praktickým dávkovačom. A navyše, obsah balenia sa zmení z 50 ml na 60 ml, pričom predajná cena zostane nezmenená. Plastová fľaštička s dávkovačom bude vložená v kartónovej krabičke. Veríme, že toto zlepšenie uvítate a zostanete naďalej verní našim produktom.

Naj Dekolt 2017

Vyhrajte Super PRSIA na celý rok!

K letu patrí nielen slnko a voda, ale aj poodhalené ženské telo. Ak máte pocit, že tomu vášmu by sa zišla malá pomoc, je tu súťaž NAJ Dekolt 2017, ktorú sme pre vás pripravili v spolupráci s wanda.sk.

Pošlite svoju fotografiu, nazbierajte čo najviac hlasov a Získajte SUPER Prsia na celý rok + kupóny na nákup plaviek Relleciga.

Pokračovať v čítaní…

Aphrodisia V ultra rapid ku každej objednávke ZADARMO!

Pripravili sme pre vás jedinečnú, časovo obmedzenú akciu. Ku každej objednávke zo stránky www.superprsia.sk vám pribalíme produkt Aphrodisia V ultra rapid pre mužov úplne ZADARMO! Stačí keď si objednáte ľubovoľný produkt zo stránky www.superprsia.sk a my vám produkt Aphrodisia V ultra rapid ku vašej objednávke automaticky pribalíme. Tak neváhajte a objedávajte. Akcia platí iba do 31.5.2017

„PPP“ – Perfektne Pevné Prsia

Hľadáte univerzálny recept na krásne prsia? Existuje vôbec? Otázkou je, koľko času ste ochotné obetovať svojmu dekoltu.

S vekom všetko ochabuje a medzi prvými idú žiaľ prsia. Ale nezúfajte, vieme, čo s tým. Stačí im venovať pár minút z vášho času dva až trikrát do týždňa a opäť sa môžete pýšiť nádhernými prsiami so všetkými ,,P“. Stačí malá masáž, studená voda, vhodná výživa, správny krém a trochu gymnastiky. Pevný a kompaktný tvar je samozrejme závislý najmä na tom, v akom stave sa nachádzajú vaše prsné svaly. Ponúkame vám pár užitočných rád, ktoré vám pomôžu získať opäť želaný tvar.

Pokračovať v čítaní…

Cviky na zväčšenie a skrášlenie poprsia, ktoré zvládnete aj doma !

Niektoré ženy dostanú pekné objemy od matky prírody zadarmo. Tie ostatné si lámu hlavu, ako si pomôcť vyzerať viac žensky. Nie je priestor horekovať nad nespravodlivosťou, ale pustiť sa do akcie. To nemusí znamenať iba nájsť voľný termín na oddelení estetickej chirurgie. Pár „zlepšovákov“ do posilňovne aj na doma výrazne zlepší váš vizuálny prejav.

Pokračovať v čítaní…