Prírodný produkt z liečivých rastlín
Každá bylinná zložka v špeciálne vyvinutej formule výživového doplnku Super PRSIA + štíhla línia je bezpečná a viacnásobne kontrolovaná. Neobsahuje žiadne bylinné zložky, ktoré by mohli spôsobiť zdravotné problémy. Je vyrobený z najčistejších bylinných výťažkov, bez pridania chemických aditív.
Kvalita a nezávadnosť
Každá bylinná zložka výživového doplnku Super PRSIA + štíhla línia prešla niekoľkonásobnou kontrolou čistoty a nezávadnosti. Predaj výživového doplnku Super PRSIA + štíhla línia je autorizovaný a povolený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.
Vysoká a rýchla účinnosť
95% žien užívajúcich výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia potvrdilo, že po jeho predpísanom užívaní mohli pozorovať zväčšenie a spevnenie prsníkov, a to minimálne o jednu konfekčnú veľkosť.*
Bez priberania
Špeciálne vyvinutý pre ženy každého veku, ktoré dbajú o svoje zdravie a krásu. Super PRSIA + štíhla línia Vám pomôže k plnším a pevnejším prsiam. Produkt je obzvlášť populárny medzi ženami, ktoré sa chcú vyhnúť rizikám, ktoré spôsobujú plastické operácie.*
Ďalšie pozitívne účinky
Super PRSIA + štíhla línia má aj ďalšie pozitívne vplyvy na Vaše zdravie, a to: prispieva k udržaniu štíhlej línie, stará sa o zlepšenie štruktúry vlasov a pokožky, priaznivo pôsobí na zmiernenie menštruačných bolestí, príznakov klimaktéria, upravenie menštruačného cyklu, podporuje zvýšenie sexuálnej aktivity.*
Dostupné v lekárňach
Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je možné objednať na tejto stránke alebo aj zakúpiť v bežných lekárňach na Slovensku. Navyše pri objednávke na tejto stránke za poštovné neplatíte.

*Každá žena je jedinečná a výsledky pri užívaní výživového doplnku Super PRSIA + štíhla línia sú individuálne a môžu sa u jednotlivých žien líšiť na základe ich individuálnych genetických predispozícií, veku a ďalších faktorov.

Štartovací balíček

30 kapsúl

s dopravou zadarmo
19,90 €
OBJEDNAŤ

Pokračovacie balenie

90 kapsúl

s dopravou zadarmo
29,90 €
OBJEDNAŤ

Kompletná procedúra

180 kapsúl

s dopravou zadarmo 49,90 €39,90 € OBJEDNAŤ

Zväčšenie objemu pŕs + zachovanie štíhlej línie

Všetky ženy túžia byť krásne, ale žiadna z nás nie je so sebou úplne spokojná. Každá vie, čo by chcela na svojom tele zlepšiť. Vieme, kde by sme chceli pridať a kde ubrať, zväčšiť prsia, spevniť zadok, zúžiť pás, zoštíhliť stehná - to sú naše najčastejšie túžby. Diéta nie je 100% riešenie - pomôže zhodiť kilá, ale objem mizne aj tam, kde nechceme.

Super PRSIA + štíhla línia je riešenie, ktoré nám pomôže dosiahnuť to, po čom túžime: krajšie a pevnejšie prsia, no zároveň prispieva k udržaniu štíhlej línie.

Ako je to možné? Príroda to vyriešila za nás. Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia obsahuje výťažky z rastlín s obsahom FYTOESTROGÉNOV, ktoré napomáhajú zväčšeniu a spevneniu poprsia. Tieto FYTOESTROGÉNY napodobňujú v tele pôsobenie prirodzených ženských hormónov - estrogénov, čím napomáhajú zväčšeniu a spevneniu poprsia a zároveň priaznivo ovplyvňujú jeho zdravie. Super PRSIA + štíhla línia má aj ďalšie pozitívne vplyvy na zdravie ženy, ako sú: priaznivo vplýva aj na úpravu pravidelnosti menštruačného cyklu, tiež prispieva k zmierneniu menštruačných bolestí a príznakov klimaktéria.

Nenechajte sa zlákať reklamou na bezbolestné chirurgické zákroky, kde sľubujú zákrok bez bolesti, bez jaziev, bez vedľajších účinkov a bez rizík. Jedine príroda vie jednoducho, rýchlo a bezbolestne vyriešiť naše problémy s dôrazom na prirodzenú krásu každej z nás.

Chceli by ste Super PRSIA lacnejšie?

Pripravili sme obľúbené zvýhodnené balíčky. Nech sa páči vyberte si!

Z reálnych skúseností

Lenka

S výrobkom Super prsia + štíhla línia som  nadmieru spokojná. Veľmi ma prekvapili rýchle a viditeľné účinky. Najprv
som začala užívať štartovacie balenie s dúfaním, že uvidím nejaké výsledky a výsledky sa aj dostavili.

viac
Potom som objednávala ďalšie balenia a môžem potvrdiť, že moje prsia stále rastú, sú väčšie a plnšie! V užívaní tabletiek budem 100% pokračovať a určite odporúčam!

Martina

Po zdlouhavém vyhledávání na internetu, kde je v tomto směru dost produktu a měla jsem z toho hledání opravdu hlavu zamotanou, jsem dala na doporučení mé kamarádky a zakoupila jsem si Super PRSA - štíhlá linie.

viac
Užívám je víc jak půl rok a neříkám, že se mi prsa zvětšily o několik čísel, ale mé prsa jsou mnohem plnějši a pevnějši. Mám příjemný pocit, cítím se líp a přišlo i trochu seběvědomí :-). Z vlastní zkušenosti a z toho, co jsem o Superprsech na netu četla, jen potvrzuji účinek a připojuji se k většině spokojených zákazníček.

 

Lívia

S produktom Super PRSIA + štíhla línia som veľmi spokojná, splnil moje očakávanie. Moje prsia sú pevnejšie a väčšie. Tento výrobok odporúčam každej žene...

Eva
Produkt super prsia + stihla linia pouzivam uz par rokov a kedze mam vdaka nemu okrem pevnejsich prs aj krajsiu plet, som s nim velmi spokojna.

Máte otázky a hľadáte odpovede?