„PPP“ – Perfektne Pevné Prsia

Hľadáte univerzálny recept na krásne prsia? Existuje vôbec? Otázkou je, koľko času ste ochotné obetovať svojmu dekoltu.

S vekom všetko ochabuje a medzi prvými idú žiaľ prsia. Ale nezúfajte, vieme, čo s tým. Stačí im venovať pár minút z vášho času dva až trikrát do týždňa a opäť sa môžete pýšiť nádhernými prsiami so všetkými ,,P“. Stačí malá masáž, studená voda, vhodná výživa, správny krém a trochu gymnastiky. Pevný a kompaktný tvar je samozrejme závislý najmä na tom, v akom stave sa nachádzajú vaše prsné svaly. Ponúkame vám pár užitočných rád, ktoré vám pomôžu získať opäť želaný tvar.

Prsná gymnastika

  1. Toto cvičenie môžete robiť pokojne aj v kancelárii. Zaprite dlane oproti sebe a tlačte z celej sily 15-20 sekúnd. Cvik opakujte 10x za sebou.
  2. Postavte sa vzpriamene proti múru a natiahnuté ruky si oprite o múr. Začnite tlačiť proti stene tak silno, ako vládzete, vydržte 10 sekúnd a ruky uvoľnite a vytraste. Opakujte toto cvičenie 10x za sebou.
  3. Plávanie je šport, pri ktorom sa aktívne zapájajú aj naše prsia. V prípade však, že nemáte možnosť chodiť pravidelne do bazéna, môžete si plávanie na sucho trénovať aj doma. Postavte sa do mierneho predklonu a vykonávajte plavecké „prsiarske“ pohyby v pomalom tempe až pokým vládzete mať prsné svaly v napätí. Opakujte do 100 plaveckých temp.
  4. Postavte sa vzpriamene proti múru, vystrite paže a dlane oprite o múr. Telo, ktoré by malo byť celý čas v miernom napätí, nakloňte dopredu a pokrčte pritom lakte. Tlakom rúk proti stene sa vráťte do vzpriamenej polohy. Opakujte 20x.

KAŽDODENNÉ MASÁŽE

Najlepšou masážou pre prsia je studená voda, ktorá krásne napína pokožku pŕs. Pred sprchovaním je dobré pripraviť ich jemnou manuálnou masážou, aby sa pokožka poriadne prekrvila. Môžeme na to použiť vhodnú hubku alebo kefu. Prsia masírujeme zvonku do vnútra a zhora nadol. Po ľahkom prekrvení, ktoré môžeme aplikovať denne, si doprajme aspoň raz za mesiac aj peeling na odstránenie odumretých buniek. Po tejto kúre prejdeme na samotnú studenú sprchu, ktorú aplikujeme opačne ako pri manuálnej masáži, a to dookola a zdola nahor. Účinná môže byť aj masáž kockami ľadu, ktorá však nemusí byť každému príjemná. Po sprchovaní prsia dokonale osušíme a aplikujeme krém na spevnenie pŕs – Super PRSIA krém. Tento ľahko končekmi prstov votrieme do pokožky jemnými, krúživými pohybmi od koreňa prsníka ku ramenám. Vyhýbame sa oblasti bradaviek. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame používať Super PRSIA krém súčasne s výživovým doplnkom Super PRSIA + štíhla línia. Táto kombinácia vám ponúka rýchle a zaručené výsledky bez akýchkoľvek nežiaducich účinkov alebo rizík. Všetky tieto produkty môžete nájsť aj na internete na www.superprsia.sk alebo vo vašej lekárni.