Súťaž Imperial VITAMINS

Letná súťaž! Vyhrajte Super PRSIA + štíhla línia a ručne háčkované plávky Handmade by Lydia H .

Súťažte s nami na Instagrame a vyhrajte produkty Super PRSIA + štíhla línia a ručne háčkované plavky Handmade by Lydia H!
Do súťaže sa zapojíte úplne jednoducho:
1. Follow (sleduj profily) @handmade_by_lydia_h @superprsia
2. Označ priateľku, kamarátku, seba v komente fotky so súťazou ( môžeš aj viac krát, ale vždy inú osobu)
3. Zdieľaj v príbehu svojho profilu s označením @handmade_by_lydia_h ( zvyšuješ tým svoju šancu na výhru)

Výhercu žrebujeme 15.8.2021 na profile @handmade_by_lydia_h

Ceny:

  1. cena: Háčkované plavky + výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia 30 kapsúl, 90 kapsúl, 180 kapsúl a tiež Super PRSIA krém
  2. cena: výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia 30 kapsúl, 90 kapsúl, 180 kapsúl a tiež Super PRSIA krém
  3. cena: výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia 30 kapsúl, 180 kapsúl a tiež Super PRSIA krém

Prajeme vám všetko najlepšie k MDŽ!

Vážené zákazníčky. Ceníme si vašu priazeň k nám a k našim produktom, preto by sme vám chceli aspoň symbolicky poďakovať. Pri príležitosti sviatku MDŽ sme pre vás pripravili špeciálny 5 € zľavový kupón, ktorý platí iba do 31.3.2021. Kupón je možné uplatniť na nákup produktov v hodnote nad 19,90 € na stránke www.superprsia.sk. Ak teda chcete tento náš produkt vyskúšať alebo si ho znovu objednať, tak neváhajte, pretože lacnejšie ho nekúpite.

Neviditeľná podprsenka SUPER PRSIA Bra ZADARMO!

Tentoraz sme si pre Vás pripravili niečo špeciálne. Ku nákupu produktu Super PRSIA + štíhla línia 90 kapsúl od nás dostanete zadarmo neviditeľnú-nalepovaciu podprsenku Super PRSIA Bra. Môžete si vybrať z troch farieb (Beige, Pink, Black) a zo štyroch veľkostí (A, B, C, D).

Túžite po pevnejších a väčších prsiach? Ide to aj bez silikónu!

Túžite aj vy po pevnejšom či väčšom poprsí bez toho, aby ste si ľahli pod nôž? Ak si myslíte, že je to nemožné, mýlite sa. Super prsia + štíhla línia je výživový doplnok určený priamo na tento problém. Pre telo je prirodzený a pomáha presne v tých partiách, v ktorých má.

Pokračovať v čítaní…

Dekolt snov bez skalpelu, implantátov a bolesti.

Ženské prsia sú oddávna symbolom ženskosti, materstva a sexuality. A tiež jedným z najzmyselnejších miest na tele – veď krásny dekolt spoľahlivo privábi pohľad nejedného muža. Len máloktorá žena je však so svojim poprsím spokojná, práve dámy sú totiž v tomto ohľade obzvlášť kritické. Pokračovať v čítaní…

Chystáte sa na dovolenku? Pobaľte svoje podprsenky do Super PRSIA Bra BOX.

Leto už klope na dvere. O pár týždňov si budeme baliť kufre na dovolenku. Vyrazíme k moru, do hôr alebo obdivovať pamiatky v zaujímavých európskych mestách či inde vo svete. My sa chceme pozrieť na to balenie – veď každej žene záleží na tom, aby jej šatník neutrpel a bola v dovolenkovej destinácii tip-top.

Pokračovať v čítaní…