Ako funguje výživový doplnok Super prsia + štíhla línia?

Výživový doplnok Super prsia + štíhla línia obsahuje výťažky z rastlín s obsahom FYTOESTROGÉNOV, ktoré napomáhajú zväčšeniu a spevneniu Vašich pŕs. Tieto FYTOESTROGÉNY napodobňujú pôsobenie prirodzených ženských hormónov - estrogénov vo Vašom tele, čím napomáhajú zväčšeniu a spevneniu Vášho poprsia a zároveň priaznivo ovplyvňujú jeho zdravie.

Je užívanie výživového doplnku Super prsia + štíhla línia pre mňa bezpečné?

Každá z bylinných zložiek, ktorá je zahrnutá v špeciálne vyvinutej formule výživového doplnku Super prsia + štíhla línia je bezpečná a viacnásobne kontrolovaná. Výživový doplnok Super prsia + štíhla línia neobsahuje žiadne bylinné zložky, ktoré by Vám mohli spôsobiť zdravotné problémy. Výživový doplnok Super prsia + štíhla línia je vyrobený z najčistejších bylinných výťažkov, bez pridania chemických aditív. Každá bylinná zložka výživového doplnku Super prsia + štíhla línia prešla niekoľkonásobnou kontrolou čistoty a nezávadnosti. Predaj výživového doplnku Super prsia + štíhla línia je autorizovaný a povolený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Pre koho je výživový doplnok Super prsia + štíhla línia určený?

Výživový doplnok Super prsia + štíhla línia je špeciálne vyvinutý pre ženy každého veku, ktoré dbajú o svoje zdravie a krásu. Super prsia + štíhla línia Vám pomôže k plnším a pevnejším prsiam. Náš produkt je obzvlášť populárny medzi ženami, ktoré sa chcú vyhnúť rizikám, ktoré spôsobujú plastické operácie. Super prsia + štíhla línia je tiež veľmi obľúbený medzi ženami, ktoré majú vďaka ukončenému dojčeniu poklesnuté prsia a chceli by im navrátiť pôvodný tvar a objem. Taktiež je populárny medzi ženami, ktorých tvar a objem prsníkov je ovplyvnený poklesom alebo nerovnováhou hormónov spôsobený klimaktériom. No a v neposlednom rade je určený pre všetky ženy, ktoré sú nespokojné s tvarom a objemom svojho poprsia a chceli by to bezpečnou a prirodzenou cestou zmeniť.

Môžem užívať výživový doplnok Super prsia + štíhla línia ak som tehotná alebo dojčím?

Výživový doplnok Super prsia + štíhla línia nie je určený pre tehotné alebo dojčiace ženy. Tiež nie je určený pre ženy, ktoré ešte nedovŕšili vek 18 rokov. Pri vážnejších zdravotných problémoch a pri alergii na niektorú zložku výživového doplnku Super prsia + štíhla línia sa odporúča užívanie výživového doplnku konzultovať s Vašim lekárom.

Môže mať výživový doplnok Super prsia + štíhla línia okrem zväčšenia a spevnenia prsníkov aj ďalšie pozitívne účinky?

Áno môže. Super prsia + štíhla línia má aj ďalšie pozitívne vplyvy na Vaše zdravie, a to : prispieva k udržaniu štíhlej línie, stará sa o zlepšenie štruktúry vlasov a pokožky, priaznivo pôsobí na zmiernenie menštruačných bolestí, príznakov klimaktéria, upravenie menštruačného cyklu, podporuje zvýšenie sexuálnej aktivity.

Kedy môžem čakať, že sa dostavia prvé výsledky?

Každá žena je iná a jedinečná, taktiež výsledky sa u každej z Vás môžu dostaviť podľa Vašich individuálnych genetických dispozícií a Vášho veku. U žien mladších ako 30 rokov boli prvé výsledky užívania výživového doplnku Super prsia + štíhla línia pozorovateľné už po 5 dňoch. Vo všeobecnosti by ste mali očakávať prvé viditeľné výsledky po približne 10 - 14 dňoch od začiatku užívania výživového doplnku Super prsia + štíhla línia. Je veľmi dôležité uvedomiť si, že výživový doplnok Super prsia + štíhla línia je potrebné užívať pravidelne a podľa pokynov uvedených v návode. U niektorých žien môže trvať znovuobnovenie a naštartovanie správneho fungovania rastových buniek dlhší čas, preto niekedy treba trpezlivosť a výdrž, ale výsledok sa zaručene dostaví. Až 95% žien užívajúcich výživový doplnok Super prsia + štíhla línia potvrdilo, že po jeho predpísanom užívaní mohli pozorovať zväčšenie a spevnenie prsníkov, a to minimálne o jednu konfekčnú veľkosť.

Ako mám výživový doplnok Super prsia + štíhla línia užívať?

Odporúčané denné dávkovanie výživového doplnku Super prsia + štíhla línia je 3 kapsuly denne zapiť plným pohárom vody. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame rozdeliť si dennú dávku na priebeh celého dňa (napríklad 1 kapsula ráno, 1 kapsula poobede a 1 kapsula večer).

Ako dosiahnuť optimálne výsledky?

Pre dosiahnutie optimálnych a dlhotrvajúcich výsledkov odporúčame využívať jedno štartovacie balenie (1 x 30 kapsúl) a následne odporúčame využívať dve pokračovacie balenia (2 x 90 kapsúl). Po využívaní počiatočnej kúry je potrebné pre udržanie optimálnych výsledkov každých 6 mesiacov využívať udržiavaciu dávku (1 x 90 kapsúl).

Ako je to s objednaním a doručením?

Výživový doplnok Super prsia + štíhla línia si môžete objednať priamo z našej stránky, pomocou vyplnenia a odoslania objednávkového formulára. Taktiež si ho môžete objednať mailom zaslaním e-mailu na adresu info@superprsia.sk, kde stačí vypísať Vaše kontaktné údaje - Vaše meno a priezvisko, adresa doručenia, počet objednaných balení, spôsob doručenia (Slovenská pošta alebo GLS), spôsob platby (platba vopred alebo dobierka). Objednávku môžete uskutočniť aj telefonicky, keď zavoláte na telefónne číslo +421 917 801 801, kde Vám s objednaním radi pomôžeme. Pri objednaní doručenia cez prepravnú spoločnosť GLS Vám bude tovar doručený do 24 hodín od objednania. Pri objednaní doručenia na dobierku cez Slovenskú poštu Vám bude tovar doručený do 2 pracovných dní. Tovar bude diskrétne zabalený, ako štandardná zásielka, objednať ihneď.

Zvýhodnené balíčky