Podprsenka Super prsia Bra nie je obyčajná podprsenka. Bola vyvinutá tak, aby Váš dekolt po prilepení Super prsia Bra a dotiahnutí šnúrok získal objem, o ktorom ste doteraz len snívali. Váš dekolt bude pôsobiť o dve veľkosti objemnejšie. Podprsenky Super prsia Bra sú opätovne použiteľné a odolné voči poteniu. Lepidlo použité pre podprsenky Super prsia Bra je certifikované a hygienicky nezávadné pre Vašu pokožku.

TABUĽKA VEĽKOSTÍ
KOŠÍK A B C D
VEĽKOSŤ PODPRSENKY 70A/75A 70B/75B 70C/75C 70D/75D
80A/85A 80B/85B 80C/85C 80D/85D

Lepiaca podprsenka Super prsia Bra je bezšvová, výborne sedí a tvaruje Vaše prsia pod akýmkoľvek oblečením. Výhodou podprsenky Super prsia Bra je, že Vás neobťažujú žiadne ramienka, je vhodná do dámskych šiat a topov s výstrihom na chrbte, na rôzne spoločenské akcie, ale aj na bežné nosenie.

Podprsenku Super prsia Bra môžete podlá potreby stiahnuť alebo uvoľniť dotiahnutím šnúrok tak, aby ste získali objem, ktorý potrebujete. Navyše podprsenka Super prsia Bra je z vnútornej strany priedušná, takže zabraňuje poteniu a odlepovaniu.

Objednať podprsenku Super prsia Bra

Využite výhodnú ponuku a vyplňte svoj dekolt ihneď!

Návod na použitie:

Odporúčame lepiť na čistú pokožku, na ktorú nebol aplikovaný krém ani iný kozmetický prípravok, pretože by mohlo dôjsť k odliepaniu. Pred prilepením podprsenky odlepte priesvitnú fóliu, ktorá je prilepená na vnútornej strane podprsenky (fóliu odložte pre ďalšie spätné prilepenie). Bradavku nasmerujte do najväčšieho kruhu, kde nie je aplikované lepidlo a následne zopakujte to isté s druhým prsníkom. Pritlačte ostatné časti podprsenky a podľa potreby stiahnite alebo uvoľnite šnúrky v strede.

Pre dosiahnutie väčšieho efektu odporúčame prsia pred prilepením podprsenky jemne nadvihnúť
a následne prilepiť podprsenku spôsobom uvedeným vyššie.

Zvýhodnené balíčky