Výživový doplnok Super prsia  + štíhla línia je formulovaný za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti ženského poprsia. Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a zároveň prispievajú k jeho zdraviu. Výživový doplnok Super prsia + štíhla línia je špeciálne vyvinutý pre ženy každého veku, ktoré dbajú o svoje zdravie a krásu. Obsahuje komplex bylinných výťažkov, ktoré majú aj mnohé ďalšie pozitívne vplyvy na zdravie ženy.

Výživový doplnok Super prsia + štíhla línia je vyrábaný na prírodnej báze, jeho výroba vždy prebieha v zhode s najprísnejšími legislatívnymi požiadavkami. Je viacnásobne kontrolovaný a jeho umiestnenie na trh je povolené Úradom verejného zdravotníctva (UVZSR).

Povolenie na umiestňovanie

Pozitívne vplyvy produktu Super prsia + štíhla línia na zväčšenie a spevnenie poprsia boli preukázané aj nezávislým testom združenia výrobcov výživových doplnkov AAPN.

Výsledky štúdie: Štúdie - Super prsia

Zloženie

 • Palma plazivá je zdrojom mastných kyselín, dôležitých pre udržanie reprodukčných funkcií.
 • Senovka grécka prispieva k udržaniu zdravej hladiny cukru v krvi, taktiež podporuje správnu funkciu tráviaceho systému.
 • Dioskórea huňatá napomáha k pokojnej a komfortnej menopauze, pomáha prekonávať príznaky menopauzy ako sú návaly tepla, potenie, nespavosť a podráždenosť.
 • Fenikel obyčajný podporuje zdravie tráviaceho systému, podporuje imunitný systém, pomáha udržiavať pokojný a pravidelný menštruačný cyklus.
 • Srdcovník obyčajný priaznivo vplýva na pravidelnosť menštruačného cyklu a taktiež prispieva k zmierneniu menštruačných bolestí a príznakov klimaktéria.
 • Benedikt lekársky pomáha podporovať trávenie, prispieva k správnej funkcii tráviaceho traktu.
 • Morské riasy Kelp pomáhajú udržať zdravú pokožku, prispievajú k regenerácii pokožky, pomáhajú pri chudnutí, uľahčujú chudnutie , taktiež prispievajú k zdraviu tráviaceho systému.
 • Angelika Čínska prispieva k udržovaniu zdravia u žien, je prospešná pre zdravie urogenitálneho systému.
 • Damiána prispieva k zdravému sexuálnemu apetítu.
Obsah výživových prvkov v 1 kapsule (hmotnosť) Denná dávka 3 kapsuly (hmotnosť) % ODD (3 kapsuly)
Palma plazivá (Serenoa rapens) 116 mg 348 mg (x)
Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) 73 mg 219 mg (x)
Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa) 66 mg 198 mg (x)
Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) 66 mg 198 mg (x)
Benedikt lekársky (Cnicus benedictus) 50 mg 150 mg (x)
L-tyrozín 43 mg 129 mg (x)
Morské riasy Kelp (Ascophyllum nodosum) 30 mg 90 mg (x)
Angelika - ženský ženšen (Angelica sinensis) 16 mg 48 mg (x)
Damiána (Turnera diffusa) 16 mg 48 mg (x)
Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca) 16 mg 48 mg (x)

ODD: % odporúčanej dennej dávky
(X) - nie je určená

Zloženie: extrakt z plodov Palmy plazivej, extrakt z koreňa Senovky gréckej, extrakt z Dioskórei huňatej, extrakt zo semien Feniklu obyčajného, extrakt z Benediktu lekárskeho, L- tyrozín, extrakt z rias-Kelp, extrakt z Angeliky sinensis, extrakt z listov Damiány, extrakt zo Srdcovníka obyčajného. Protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

Odporúčané denné dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie výživového doplnku Super prsia  + štíhla línia je 3 kapsuly denne zapiť plným pohárom vody. Odporúčame rozdeliť si dennú dávku na priebeh celého dňa (napríklad 1 kapsula ráno, 1 kapsula poobede a 1 kapsula večer). Pre dosiahnutie optimálnych a dlhotrvajúcich výsledkov odporúčame využívať jedno štartovacie balenie (1 x 30 kapsúl) a následne odporúčame využívať dve pokračovacie balenia (2 x 90 kapsúl). Po využívaní počiatočnej kúry je potrebné pre udržanie optimálnych výsledkov každých 6 mesiacov využívať udržiavaciu dávku (1 x 90 kapsúl)

Balenia:

 • 30 kapsúl 17,5 g (+/- 10%)
 • 90 kapsúl 52,5 g (+/- 10%)
 • 180 kapsúl 105 g (+/- 10%)

Zvýhodnené balíčky