Zloženie výživového doplnku Super prsia + štíhla línia je formulované na základe najnovších poznatkov a výskumov, ktoré ukazujú, že výťažky z bylín obsahujúcich fytoestrogény prispievajú ku spevneniu a zväčšeniu prsníkov, keď zároveň priaznivo ovplyvňujú ich zdravie.

Teraz si môžete vychutnať väčšie, pevnejšie a celkovo krajšie prsia bez nebezpečenstiev, ktoré súvisia so zväčšením prsníkov pomocou plastickej chirurgie...

... plus celý rad ďalších pozitívnych vplyvov pre Vaše zdravie, a to: prispieva k udržaniu štíhlej línie, stará sa o zlepšenie štruktúry vlasov a pokožky. Priaznivo pôsobí na: zmiernenie menštruačných bolestí, upravenie menštruačného cyklu, zmiernenie príznakov klimaktéria, podporuje zvýšenie sexuálnej aktivity, a mnohé iné.

Prehľad účinkov každej zložky výživového doplnku Super prsia + štíhla línia

Palma plazivá (Serenoa rapens)

Známa tiež pod anglickým názvom Saw palmetto bola už pred stáročiami využívaná pre svoje blahodárne účinky pôvodnými obyvateľmi Amerického kontinentu. Extrakt z plodov tejto palmy prispieva k regulácii hladiny estrogénov v ženskom tele, čím priaznivo pôsobí na normalizáciu aktivít pohlavných žliaz. Taktiež priaznivo ovplyvňuje tvorbu Prolaktínu, ktorý napomáha množeniu buniek prsnej žľazy a prispieva k zväčšeniu prsníkov. Tiež sa nedajú opomenúť jej pozitívne účinky pri vypadávaní vlasov. Je odporúčaná aj ako zdroj mastných kyselín, ktoré sú dôležité pre udržanie reproduktívnych funkcií.

Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum)

Extrakt zo semien tejto rastliny je zdrojom fytoestrogénov, vlákniny, flavonoidov a saponinov. Senovka grécka je známa pre svoj stimulujúci vplyv na tvorbu materského mlieka u kojacich žien a má tiež pozitívny vplyv na zväčšenie objemu prsníkov. Napomáha vyrovnávaniu metabolizmu tukov v tele a podporuje zdravé trávenie, čím prispieva ku udržaniu štíhlej línie. Svojim antioxidačným pôsobením prispieva ku ochrane imunitného systému.

„Podľa zistení jednej zo štúdii to vyzerá, že zložka diosgenin zo Senovky gréckej má potenciál ako preventívny agent pri rakovine hrubého čreva.“

Raju J, Patlolla JM, Swamy MV, Rao CV, 2004. Diosgenin, a steroid saponin of Trigonella foenum graecum (Fenugreek), inhibits azoxymethane-induced aberrant crypt foci formation in F344 rats and induces apoptosis in HT-29 human colon cancer cells. Cancer Epidemiol Biomarkers Prev, 13, 1392-1398.

Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa)

Dioskórea huňatá, taktiež nazývaná Wild yam je rastlina obsahujúca fytoestrogény. Obsahuje hlavne prírodný fytoestrogén nazývaný diosgenín, ktorý napomáha normalizovať hladinu hormónov a pomáha ženám vyrovnať sa so známymi príznakmi spojenými s menopauzou ako sú návaly tepla, potenie, nespavosť a podráždenosť.

Fenikel obyčajný (Foeniculu vulgare)

Fytoestrogény, ktoré sú obsiahnuté v semenách Feniklu obyčajného majú pozitívny vplyv na rovnováhu ženských hormónov. Tento pozitívny vplyv sa využíva na podporu a udržanie pokojnej a bezproblémovej menštruácie. Taktiež napomáha ženám vyrovnať sa s príznakmi spojenými s menopauzou, ako sú: návaly tepla, potenie, nespavosť a podráždenosť. Semená Feniklu tiež obsahujú flavonoidy, ktoré pozitívne ovplyvňujú imunitu a vykazujú antioxidačné vlastnosti. Fenikel sa používa na podporu činnosti laktálnych žliaz u dojčiacich matiek. Už starí Gréci objavili jeho unikátne pozitívne vlastnosti, ukľudňujúci a prospešný efekt pre hrdlo, hrtan a hlasivky. Podporuje močenie, detoxikačný systém, urinálne a obličkové vylučovanie. Znižuje nadúvanie.

Benedikt lekársky (Cnicus benedictus)

Extrakt z Benediktu bol používaný už v tradičných medicínach po celom svete. Benedikt pomáha zlepšovať trávenie. Prispieva k normálnej funkcii tráviaceho traktu a napomáha udržiavať žalúdok a črevá v harmonickej rovnováhe. Je taktiež zdrojom fytoestrogénov a tanínov. Má podporný, jemný a ukľudňujúci účinok pri škrabaní v krku pre ľahšie dýchanie.

L-tyrozín

L-tyrozín je neesenciálna aminokyselina, dôležitá pre človeka a je nevyhnutnou súčasťou takmer všetkých bielkovín v tele. Telo si dokáže L-tyrozín vyrobiť z aminokyseliny fenylalanínu. L-tyrozín pôsobí povzbudzujúco, prispieva k pocitu väčšej energie. Má zásadný význam pre prirodzenú tvorbu dopamínu, potrebného pre normálnu funkciu svalov a kontrakcií svalov. Zlepšuje pozornosť a koncentráciu. L-tyrozín prispieva k potlačeniu chuti do jedla.

Morské riasy Kelp (Ascophyllum nodosum)

Kelp je morská riasa, ktorá obsahuje viac ako 70 minerálov. Používa sa na uľahčenie chudnutia ako doplnok dietetikých opatrení, nakoľko napomáha spaľovaniu tukov, prispieva k zníženiu vstrebávania tukov, napomáha pocitu nasýtenia a znižovaniu hmotnosti. Pomáha udržiavať optimálny zažívací komfort, svojim obsahom vlákniny tiež napomáha normalizovaniu vylučovania. Pomáha zlepšiť štruktúru kože a nechtov a prispieva k ich pevnosti. Jej priaznivé účinky sú podporené aj obsahom jódu. Taktiež sa stará o vlasy a zlepšuje ich štruktúru, posilňuje nechty.

Angelika - ženský ženšen (Angelica sinensis)

Tiež známa ako ženský ženšen, sa používala už v tradičnej čínskej medicíne pred viac ako 1000 rokmi. Angelika je zdrojom fytoestrogénov a rastlinných sterolov. Prispieva k zlepšeniu krvného obehu, podporuje prenos kyslíka červenými krvinkami. Vykazuje antioxidačnú aktivitu, môže chrániť tkanivá pred voľnými radikálmi, pomáha chrániť pred voľnými radikálni spôsobenými UV žiarením, alebo vzniknutými vďaka stresu. Všeobecne môže slúžiť ako regeneračná zložka pre udržanie zdravých funkcií tela - posilňuje imunitu, zlepšuje stav kardiovaskulárneho systému, tonizuje telo, stimuluje kapacity pre mentálnu prácu, zvyšuje prispôsobivosť tela v extrémnych a stresujúcich situáciách. Zlepšuje funkčný stav a pohyblivosť kĺbov, aktivuje metabolizmus, chráni a obnovuje tkanivo chrupaviek.

Damiána (Turnera diffusa)

Damiána bola používaná po stáročia ako sexuálny stimulant pre mužov aj ženy. Prispieva k udržaniu zdravej hladiny cukru v krvi. Živiny obsiahnuté v Damiáne napomáhajú mentálnej a kognitívnej aktivite. Prispieva k regulácii hmotnosti, podporuje redukciu chuti do jedla. Pomáha podporovať pocit sýtosti. Prispieva k obnove fyzického a psychického pocitu cítenia sa dobre. Napomáha fyzickej a mentálnej výdrži. Napomáha zdravému sexuálnemu apetítu.

Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca)

Obsahom fytoestrogénov napomáha udržiavať pohodlie pred a počas menštruačného cyklu. Podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho aparátu, normálne funkcie nervového systému. Je podporou pre zníženie telesnej a zmyslovej precitlivenosti. Napomáha uvoľneniu respiračnému traktu.

Zvýhodnené balíčky