Super prsia krém je prirodzená a bezpečná cesta ku zväčšeniu objemu a spevneniu Vašich prsníkov. Unikátne zloženie Super prsia krému sa stará o Vaše prsia nielen zvnútra, ale aj zvonku. Má priaznivý vplyv na pokožku prsníkov a dekoltu, pôsobí hydratujúco a dodáva jej pružnosť a mladistvý vzhľad. Výsledky sú pozorovateľné už po 20-30 dňoch od začiatku používania Super prsia krému. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame Super  prsia krém používať súčasne s výživovým doplnkom Super prsia + štíhla línia.

Využite zvýhodnenú ponuku

Namiesto 16,90 € zaplatíte iba 14,90 €

Podrobné informácie:

Super prsia krém je prirodzená a bezpečná cesta ku zväčšeniu objemu a spevneniu Vašich prsníkov. A nielen to, jedinečné zloženie Super prsia krému sa nielenže postará o objem a dokonalý tvar Vašich prsníkov, ale svojím pôsobením Vám tiež pomôže udržať mladistvý vzhľad pokožky Vašich prsníkov a dekoltu. Ďalším nezanedbateľným benefitom, ktorý Vám Super prsia krém prinesie je, že adekvátne so zväčšením objemu Vašich prsníkov porastie aj Vaše sebavedomie a budete sa cítiť celkovo istejšia a príťažlivejšia. Prvé výsledky sú pozorovateľné už po 20-30 dňoch používania Super prsia krému.

Unikátne zloženie Super prsia krému bolo formulované na základe dlhodobých výskumov a testovaní. Navyše, všetky zložky ktoré Super prsia krém obsahuje sú 100% prírodné a bezpečné. Super prsia krém obsahuje výťažky z rastlín ako Požlť farbiarsky, Hamamel virgínsky, Dioskórea huňatá, Ostroperec mariánsky, Srdcovník obyčajný, tiež obsahuje ďalšie dôležité zložky, ktoré spôsobujú rast prsného tkaniva zvnútra a zároveň sa starajú svojím pôsobením o hydratáciu a pružnosť pokožky Vášho dekoltu. Super prsia krém stimuluje vo Vašich prsníkoch lipogenézne procesy, ktoré spôsobujú rast tukových buniek, čo zjednodušene znamená, že Vaše prsia budú plnšie a väčšie. Jedinečné zloženie Super prsia krému tiež spôsobí napnutie pokožky Vašich prsníkov, čoho výsledkom je spevnenie a pozdvihnutie Vašich prsníkov.

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame Super prsia krém požívať súčasne s výživovým doplnkom Super prsia + štíhla línia. Super prsia krém v kombinácii s výživovým doplnkom Super prsia + štíhla línia Vám ponúka rýchle a zaručené výsledky bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov alebo rizík, ktoré sú spojené s plastickými operáciami. Super prsia krém a výživový doplnok Super prsia + štíhla línia sú určené pre ženy každého veku, ktoré dbajú o svoje zdravie, krásu a chcú sa cítiť sebavedomejšie. Super prsia krém a výživový doplnok Super prsia + štíhla línia sú obzvlášť populárne medzi ženami, ktoré sa chcú vyhnúť rizikám, ktoré spôsobujú plastické operácie a hľadajú prírodnú a bezpečnú alternatívu zväčšenia svojho poprsia. Taktiež sú obľúbené medzi ženami, ktoré majú vďaka ukončenému dojčeniu poklesnuté prsia a chceli by im navrátiť pôvodný tvar a objem. Tiež je populárny medzi ženami, ktorých tvar a objem prsníkov je ovplyvnený poklesom alebo nerovnováhou hormónov spôsobený klimaktériom. No a v neposlednom rade je určený pre všetky ženy, ktoré sú nespokojné s tvarom a objemom svojho poprsia a chceli by to bezpečnou a prirodzenou cestou zmeniť.

Používanie Super prsia krému je veľmi jednoduché. Dvakrát denne naneste primerané množstvo Super prsia krému na Vaše prsia. Vmasírujte krém do prsníkov jemnými, krúživými pohybmi od koreňa prsníka ku ramenám. Vyhýbajte sa oblasti bradaviek. A nezabudnite užiť svoju dennú dávku výživového doplnku Super prsia + štíhla línia.

.....A môžete si s úsmevom užívať žiadostivé pohľady okoloidúcich mužov, keď budete kráčať mestom.

Zloženie (ingredients):

Aqua, Glyceryl Stearate, Glycine Soja Oil, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Allantoin, Calendula Officinalis Flower Extract, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Návod na použitie:

Dvakrát denne naneste primerané množstvo Super prsia krému na Vaše prsia. Vmasírujte krém do prsníkov jemnými, krúživými pohybmi od koreňa prsníka ku ramenám. Vyhýbajte sa oblasti bradaviek. Krém nechajte vstrebať pár minút predtým, ako sa oblečiete.

Upozornenie:

Iba na vonkajšie použitie. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Obsah: 60 ml

Zvýhodnené balíčky